Stacja benzynowa MOYA w Gdańsku posiada sklep wielobranżowy

Stacja benzynowa MOYA w Gdańsku posiada sklep wielobranżowy

MOYA to najprężniej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce - w całym kraju działa już ponad 400 stacji w niebiesko-czerwonych barwach. Właściciel marki, firma Anwim, jako jedyna na polskim rynku rozwija jednocześnie trzy koncepty stacji: stacje paliw ze sklepem convenience i konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA, stacje automatyczne przystosowane do obsługi klientów flotowych oraz stacje samoobsługowe MOYA express, których oferta skierowana jest zarówno do klientów detalicznych, jak i biznesowych.

W grudniu 2022 roku otwarty punkt przy ulicy Hutniczej 16 skupiał się na obsłudze flot, jednak od dzisiaj, jako stacja obsługowa, jest również dostępny dla klientów detalicznych. Dzięki strategicznemu położeniu w pobliżu portu, terminalu oraz obwodnicy trójmiasta, stacja umożliwia obsługę firm transportowych oraz klientów lokalnych. Dodatkowo, możliwość dojazdu z obu kierunków ruchu stanowi duże ułatwienie dla kierowców. Gdyńska stacja paliw MOYA proponuje nie tylko paliwa najwyższej jakości, ale także nowoczesny sklep wielobranżowy, gdzie znajdziemy zarówno artykuły codziennego użytku, jak i wyspecjalizowany asortyment. Warto zwrócić uwagę na innowacyjny koncept gastronomiczny Caffe MOYA, który oferuje różnorodne ciepłe i zimne napoje oraz przekąski.

moya karta paliwowa

Stacja paliw Anwim posiada własny obiekt, który oferuje benzynę 95, standardowy olej napędowy, uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Ponadto, stacja jest dostosowana do obsługi pojazdów ciężarowych, a kierowcy ciężarówek mają do dyspozycji parking, wygodny podjazd, szybki wlew paliwa oraz płyn AdBlue. Osoby korzystające z programu MOYA Firma i posiadające flotę pojazdów mogą skorzystać z różnych promocji i udogodnień, takich jak rabaty na paliwo, możliwość grupowego fakturowania oraz wygodne funkcje aplikacji mobilnej MOYA Firma. Klienci indywidualni, którzy odwiedzą nową inwestycję sieci MOYA w Gdyni, będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych ofert, w tym z rabatów na paliwo do 50 gr za litr. Promocje obejmują również asortyment nowo otwartego sklepu wielobranżowego oraz kawiarnię MOYA. Stacja benzynowa zlokalizowana przy Hutniczej 16 w Gdyni będzie czynna przez całą dobę, każdego dnia w tygodniu.

Magdalena Pietrzak

Redakcja profi-group.pl

Budujesz już urządzasz dom?

Skorzystaj z naszych porad, które pozwolą Ci się cieszyć z komfortowego życia

Polomarket

Gwarantujemy, że z zaoszczędzonych pieniędzy zorganizujesz wakacje dla całej rodziny :)

Sprawdź koniecznie!

kontakt@profi-group.pl