Narzędzia wielofunkcyjne

Narzędzie wielofunkcyjne Black & Decker Multievo MT350K może wykonywać wiele zadań w zależności od wybranej przystawki. Posiada 10 stopni momentu obrotowego i pozycję wiercenia, co pozwala dostosować ją do konkretnego rodzaju pracy. Funkcja cofania pomaga łatwo uwolnić zakleszczone wiertło. Rękojeść jest pokryta gumą dla wygodnej obsługi. Prędkość obrotową wiertła reguluje się siłą naciskania przycisku „Start”: im mocniej naciskasz, tym wyższa prędkość. Zakres dostawy obejmuje głowicę wiertarko-wkrętarską. Inne głowice zamienne do systemu Multievo ™ są sprzedawane oddzielnie.

leroy merlin

Mając pod ręką specjalne przystawki, które można kupić osobno, użytkownik będzie mógł piłować, ciąć, szlifować i frezować. To jeden uchwyt i wiele funkcji, z których zestawu użytkownik wybiera samodzielnie jedną z nich, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych. Dzięki dołączonemu uchwytowi wygodnie jest wiercić drewno i metal. Dodatkowo narzędzie wyposażone jest w szybko zaciskowy uchwyt wiertarski, który gwarantuje bezproblemową wymianę narzędzia, a także odwracalną funkcję i mocny akumulator. Urządzenie posiada futerał do przechowywania, 10 ustawień momentu obrotowego oraz ergonomicznie ukształtowany antypoślizgowy uchwyt. Korzyści z wykorzystania tego narzędzia, jakie należy wymienić to:

• Wyposażony w wytrzymały silnik z ulepszonym systemem chłodzenia i baterią pojemnościową

• 10 ustawień momentu obrotowego

• Futerał do przechowywania i łatwego przenoszenia

• Szybko zaciskowy uchwyt wiertarski do łatwej wymiany narzędzi

• Anatomiczna, gumowana rączka zapewnia wygodne trzymanie instrumentu w każdej pozycji

• Odporna na wstrząsy i ergonomiczna konstrukcja chroni przed uszkodzeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi w przypadku przypadkowego upuszczenia.

Sebastian Krzemiński

Redakcja profi-group.pl

Budujesz już urządzasz dom?

Skorzystaj z naszych porad, które pozwolą Ci się cieszyć z komfortowego życia

Polomarket

Gwarantujemy, że z zaoszczędzonych pieniędzy zorganizujesz wakacje dla całej rodziny :)

Sprawdź koniecznie!

kontakt@profi-group.pl