Szaleństwo zakupów - Blac Friday i Cyber Monday

Szaleństwo zakupów - Blac Friday i Cyber Monday

Pobierz guess kod rabatowy teraz!

Wyprzedaże to ten czas, na który wielu klientów bardzo czeka. W tych dniach pojawiają się niekiedy skrajne emocje, ale wielu z nas bardzo chętnie korzysta. W końcu tego dnia możemy znaleźć wiele interesujących produktów. Od kilku lat taką szczególną okazją do zaoszczędzenia pieniędzy jest Black Friday. Po polsku czarny piątek, warto wiedzieć kiedy wypada i skąd ta tradycja się bierze.

Pobierz za darmo!

Co to takiego czarny piątek?

Tradycyjnie ten dzień to początek zwiększonej sprzedaży, która jest notowana przez Bożym Narodzeniem. Jest to dzień obchodzony na największą skalę w USA, gdzie mamy bardzo duże obniżki cen i czasami w sklepach nawet dochodzi do bójek między uczestnikami zakupów. Tradycja przenosi się również do innych krajów, pojawia się w Polsce. Tego dnia można liczyć na sporo ciekawych rabatów.

sephora promocje

Kiedy ten dzień wypada?

Czarny piątek to zawsze dzień wypadający po Święcie Dziękczynienia, a więc w czwarty piątek listopada. Mówi tak niepisana zasada, że to dzień, gdy sklepy ruszają z gwiazdkową sprzedażą. Według tej zasady nie można było rozpocząć kampanii bożonarodzeniowej wcześniej, przed najważniejszym świętem w USA. Obecnie jednak wiele sklepów już tego nie przestrzega i zaczyna sezon wcześniej a tego dnia daje największe promocje.

Cyber Monday – szaleństwo w e-commerce!

Jednocześnie mamy obecnie erę zakupów cyfrowych i sklepy online także przygotowują swoją ofertę. Dla nich pojawia się Cyber Monday wypadający w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia, a więc tuż po czarnym piątku. W tym dniu swoje oferty przygotowują sklepy internetowej. W naszym kraju oba dni są łączone przez sklepy i promocje są od piątku aż do poniedziałku.

jestesmodna kod rabatowy już dostępny!

Czy warto skusić się na promocje?

Wydaje się, żę warto w nich brać udział. Faktycznie czasami trafimy na wiele ciekawych propozycji zakupowych. Jeśli chcemy kupować prezenty na święta to tego dnia będzie do tego okazja. Jednak pamiętajmy, by nie wpaść w szaleństwo zakupowe i robić to z głową. W tym roku mamy Black Friday 29 listopada a Cyber Monday 2 grudnia. Zobacz empik promocje!

Już dostępny travelplanet kod rabatowy!

Magdalena Pietrzak

Redakcja profi-group.pl

Budujesz już urządzasz dom?

Skorzystaj z naszych porad, które pozwolą Ci się cieszyć z komfortowego życia

Polomarket

Gwarantujemy, że z zaoszczędzonych pieniędzy zorganizujesz wakacje dla całej rodziny :)

Sprawdź koniecznie!

kontakt@profi-group.pl